Adószám: 18244944-2-43    KÖSZÖNJÜK !

Mostanában történt

Kedves Látogatók!

Kedves látogatók!

A hétvégén U9-es fiú csapatunk első ízben próbálhatta ki magát a Kisiskolás bajnokságban. Keller Andrea értékelt:

Szombaton megkezdte szereplését U9 fiú csapatunk a korosztályos bajnokságban a TF D termében. Két mérkőzést játszottunk. Az elsőt a Ferencvárosi VSK csapatával. Kicsit megilletődötten kezdett mind a két csapat. Szerencsére mi eszméltünk hamarabb, és megszülettek az első gólok. Ellenfelünk helyzetei sem maradtak el, de kapusaink remekül védtek. Voltak technikai hibák, kihagyott helyzetek, de nem kapott nagy hangsúlyt, mert az ellenfél is hasonlóan használta ki helyzeteit. Egészen a második félidő végéig nem kaptunk gólt ellenfelünktől. A végeredmény FVSK- Csepeli KSE 1-8

A második meccsen Kolozsvár-Rév csapata volt az ellenfelünk. Sajnos nem sikerült ugyanolyan jól kezdenünk, mint az első meccsen. A fiúk egy kicsit elbízták magukat. Hideg zuhanyként szembesültünk a félidei eredménnyel 3-10. Egy kicsit összeszedtük magunkat a második félidőre, de a meccs kimenetelén már nem tudtunk változtatni. Csepeli KSE- Kolozsvári -Rév. 6-16

A mutatott játék tanulságait levonva a következő fordulóig megpróbálunk javítani a hibáinkon.