Csepeli Kézilabda SE
Adószám: 18244944-2-43    KÖSZÖNJÜK !

Mostanában történt

Kedves Szurkolók!

Véghajrájához érkezett az U12-es fiú bajnokság. A Csepeli KSE csapata az utolsó körét kezdte meg az alsó házban a Vasas pályán. Ellenfelünk a HORT és a Körte csapatai voltak. Mivel mindkét ellenfelünk nagyobb volt, azt kértem a fiúktól, hogy gyors keresztmozgásokra törekedjenek és sok indulócsel, betörés legyen.

Az első mérkőzést a HORT II csapata ellen vívtuk. Sajnos az első félidőben bealudtunk így ellenfelünk elhúzott a félidőre. 10-4. A félidőben kicsit felráztam a csapatot. Meg is lett az eredménye. A második félidőben irányítottuk a meccset. Azonban a késői ébredés sem volt elég, hogy az első félidei hátrányunkat ledolgozzuk. A végeredmény HORT II- Csepeli KSE 15-12.

Második mérkőzésen a Körte csapatával csaptunk össze. A taktikai utasítás hasonló volt, mint a nap első találkozóján. Félidőben még vezettünk 5-4-re. Majd sajnálatos módon a betörések, küzdések mind védekezésbe mind támadásban felőrölték az energiáinkat a második meccs végére.

Csepeli KSE - Körte 8-16

Forrás: csepelikse